Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
Obsługa cieplna T7075 T7351 Stopy aluminium lotnicze o wysokiej twardości
| Materiał: | 7075 T7351 Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
| Maksymalna szerokość: | 2500-3500mm |
T7351 7075 Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne Obróbka cieplna 2500mm-3500mm Szerokość
| Obróbka cieplna: | T7351 |
|---|---|
| Maksymalna szerokość: | 2500-3500mm |
| Maksymalna długość: | 6500-20000 mm |
Odporność na korozję Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne arkusz T7351 lekkie
| Maksymalna długość: | 6500-20000 mm |
|---|---|
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
| Twardość: | > 130HB |
1000-3500mm Luty aluminium lotnicze i kosmiczne Listy aluminium przemysłowe
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 360-440 MPa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Siła wydajności: | 250-290 MPa |
Wysokiej wytrzymałości 6061 T651 Lotnictwo i Kosmiczne Stopy Aluminiowe Płytka Maksymalna szerokość 1540-3500mm
| Gęstość: | 10-228 mm |
|---|---|
| Gęstość: | 0,10 funta/cal3 |
| Tolerancja: | ±0,25 |
Wysoka wydajność stopu aluminiowego w przemyśle lotniczym Długość arkusza 4000mm-20000mm
| Maksymalna szerokość: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Twardość: | 95 |
| Hartować: | T651 |
60-90HB Twardota Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne 2024 T851 Płytka nieruszcząca
| Hartować: | T851 |
|---|---|
| Produkt: | 2024 T851 Płyta aluminiowa |
| Twardość: | 60-90HB |
Arkusz aluminiowy przemysłowy Maksymalna szerokość 1m-3,5m Płytka aluminium ze stopu lotniczego
| Szerokość: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Hartować: | T851 |
| ALLOY: | 2219 |
Płaskie arkusze z aluminium antyrust 7175 T7351 Stopy aluminium do zastosowań lotniczych i kosmicznych
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kształt: | płaski talerz |
| Płyta: | 7175 |
Zastosowalne aluminium lotnicze 6061 T651 Odporne na zużycie arkuszy
| rozciąganie: | 4-9% |
|---|---|
| Gęstość: | 10-228 mm |
| Gęstość: | 0,10 funta/cal3 |


