Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
Wytrzymałe urządzenia lotnicze 2219 T851 Płyty aluminiowe Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| Hartować: | T851 |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,005 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 70 KSI |
Przemysł lotniczy 7075 T7351 Płytka aluminiowa 6500mm-20000mm Maksymalna długość
| Gęstość: | 10-150mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
| rozciąganie: | 5-7% |
Przemysł lotniczy Aluminium 7175 T7351 Długość płyty 6500mm-20000mm
| Wytrzymałość: | wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Płyta: | 7175 |
Odporny na zużycie aluminium płytka metalowa Mill Finish Aluminium Alloy For Aircraft
| Długość: | 96-144 |
|---|---|
| ALLOY: | Aluminium |
| Skrawalność: | Dobry |
Wykończenie młyne 2024 T851 Lata aluminiowa 1000-3500 mm Wysoka wytrzymałość
| Siła wydajności: | 250-290 MPa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyna, anodowane, szczotkowane itp. |
Wysokiej temperatury 2124 T851 Płytka samolotów Arkusz aluminiowy lekki
| Siła wydajności: | 372-393 MPa |
|---|---|
| Hartować: | T851 |
| Materiał: | Aluminium |
Odporność na zużycie Arkusz aluminiowy przemysłowy T651 Ochrona przed korozją
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
|---|---|
| Kształt: | płaski talerz |
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
Przemysł lotniczy Temperature 7651 Aluminiowa płytka płaska Wysoka odporność na korozję
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | wysoki |
| Twardość: | > 130HB |
Wysoka wytrzymałość 2024 T351 Płytka samolotów Arkusz aluminiowy przeciw korozji
| Nazwa produktu: | 2024 T351 Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Skład chemiczny: | Cu 3,8-4,9%, Fe 0,50%, Mn 0,30-0,90%, Mg 1,2-1,8%, Zn 0,25%, Ti 0,15%, Al Pozostałość |
| Gęstość: | 0,101 g/cm3 |
Płytka płaskiej aluminiowej do narzędzi antykorozyjnych 6082 T651
| Maksymalna szerokość: | 1650-3500 mm |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| nazwisko: | Płyta aluminiowa 6082 |


