Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
Niezawodna blacha aluminiowa 6082 T651 z maksymalną szerokością 1650mm-3500mm
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
|---|---|
| Gęstość: | 00,10 g/cm3 |
| Maksymalna szerokość: | 1650-3500 mm |
Maksymalna szerokość 250cm-350cm Płytka aluminiowa samolotów 7175 T7351 odporna na erozję
| Powierzchnia: | Gładki |
|---|---|
| Wytrzymałość: | wysoki |
| Płyta: | 7175 |
Ochrona przed korozją Płytka aluminiowa dla samolotów Wysoka trwałość 0,125-4,0 mm
| Gęstość: | 0,125-4,0 mm |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38 itd. |
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
Precyzyjna inżynieria samolotu Arkusze aluminiowe płaskie arkusze aluminiowe metalowe Mill Edge
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082 itd. |
|---|---|
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
| Kształt: | Płaski arkusz, talerz |
Tłuszcz aluminiowy ciężkoobciążny 10 mm-150 mm Tłuszcz płaski aluminiowy jakości lotniczej
| Gęstość: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 570°C |
| Obróbka cieplna: | T7351 |
2500mm-3500mm 7075 Lata aluminiowa dla statków powietrznych z obróbką cieplną T7351
| Gęstość: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| Twardość: | > 130HB |
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
Obsługa cieplna 7075 T7351 Płytka aluminiowa 2500mm-3500mm Maksymalna szerokość
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | T7351 |
| Maksymalna szerokość: | 2500mm-3500mm |
Płytka aluminiowa o długości 500-6000 mm z szczeliną, która nie zardzewia
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082 itd. |
|---|---|
| Kształt: | Płaski arkusz, talerz |
| Zastosowanie: | Lotnictwo, motoryzacja, budownictwo itp. |
Odporność na korozję 2219 T851 Płytka aluminiowa do konstrukcji samolotów
| Tolerancja: | ±0,005 |
|---|---|
| Gęstość: | 10-150mm |
| ALLOY: | 2219 |
7075 T7351 Płyty aluminiowe samoloty odporne na korozję Wysoka wytrzymałość
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
| Materiał: | 7075 T7351 Płyta aluminiowa |


