Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
Gładki arkusz aluminiowy do samolotów metalowy arkusz płaski aluminiowy nierostujący
| Siła wydajności: | 20-30 Ksi |
|---|---|
| Możliwość obróbki cieplnej: | - Tak, tak. |
| Hartować: | H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, H112, T3, T4, T5, T6, T8, T351, T451, T651 |
Płyty aluminiowe do produkcji mechanicznej Płyty aluminiowe dla samolotów Płyty aluminiowe odporne na erozję
| Właściwości mechaniczne: | Wytrzymałość na rozciąganie: 310-430 MPa, wytrzymałość wydajności: ≥180 MPa, wydłużenie: ≥10% |
|---|---|
| Gęstość: | 0,101 g/cm3 |
| Odporność na korozję: | Doskonały |
Strukturowa płyta z aluminium ze stopu lotniczego
| Szerokość: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| rozciąganie: | 10-20% |
| Kształt: | Płyta |
Przeciwkorodowe blachy ze stopów aluminium grubość 10 mm-150 mm płaska płytka aluminium
| Gęstość: | 10-150mm |
|---|---|
| ALLOY: | 2124 |
| Siła wydajności: | 372-393 MPa |
Gładka powierzchnia płaska arkusz aluminiowy 7050 T7651 Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| Klasa: | 7050 |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| Hartować: | T7651 |
Wysokiej wydajności 2024 T851 Płytka 5000mm-12000mm Lata aluminiowa dla samolotów
| ALLOY: | 2024 |
|---|---|
| Długość: | 5000-12000 mm |
| Produkt: | 2024 T851 Płyta aluminiowa |
Płytka aluminiowa przemysłowa lotnicza 2124 Płytka aluminiowa 25HB-45HB Twardota
| ALLOY: | 2124 |
|---|---|
| Hartować: | T851 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 434-455MPa |
Płytka aluminiowa ze stopu przeciwkorozyjnego Płytka aluminiowa lotnicza T7451 Temperatura
| Gęstość: | 10-150mm |
|---|---|
| Twardość: | > 130HB |
| Obróbka cieplna: | T7451 |
Nieruszczące blachy aluminiowe przemysłowe, lotnicze i kosmiczne, blachy aluminiowe metalowe OEM
| Skrawalność: | Dobry |
|---|---|
| Hartować: | H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38, H112, T3, T4, T5, T6, T8, T351, T451, T651 |
| Możliwość obróbki cieplnej: | - Tak, tak. |
T7451 Arkusz aluminiowy o temperaturze lotniczej i kosmicznej odporny na erozję metalu
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| ALLOY: | 7050 |


