Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
6061 Lotnictwo kosmiczne Aluminiowe płytki płaskie Samolot Stop aluminiowy 500 mm-6000 mm
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
| Długość: | 500-6000 mm |
Płaska aluminiowa odporna na korozję OEM Stopy aluminium stosowane w statkach kosmicznych
| Kształt: | Płyta |
|---|---|
| Długość: | 5000-12000 mm |
| Produkt: | 2219 T851 Płytka aluminiowa |
Produkcja aluminium dla przemysłu lotniczego i kosmicznego
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 265-290 MPa |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,25 |
| Kształt: | Płyta |
Odporny na zużycie arkusz aluminiowy aluminiowy stosowany w statkach kosmicznych 10 mm-150 mm
| Obróbka cieplna: | T7351 |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
Dostosowanie 2124 T851 Płytka ze stopu aluminium Płaska aluminiowa używana w statkach kosmicznych
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyna |
| rozciąganie: | 4-5% |
Długość 5000 mm-12000 mm Płytka do obróbki aluminium lotniczego i kosmicznego
| Kształt: | Płyta |
|---|---|
| Gęstość: | 2,7 g/cm3 |
| Szerokość: | 1000-3500 mm |
6061 Arkusz do obróbki aluminium lotniczego o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 265-290MPa
| rozciąganie: | 4-9% |
|---|---|
| Gęstość: | 0,10 funta/cal3 |
| Hartować: | T651 |
Wysokiej klasy blachy z aluminium 7050 T7451
| ALLOY: | 7050 |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
Płytka aluminiowa ze stopu OEM 2024 T351 Płytka aluminiowa dla przemysłu lotniczego
| Nazwa produktu: | 2024 T351 Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Długość: | 5000-12000 mm |
| Hartować: | T351 |
1000mm-3500mm 7050 T7651 Arkusz ze stopem aluminium Wysokiej wydajności
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
|---|---|
| Maksymalna długość: | 8000-12000 mm |
| Gęstość: | 10-150mm |


