Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
Wysokiej twardości aluminium lotniczego i kosmicznego 6061 T651 Płytka odporna na rdzew
| Maksymalna szerokość: | 1540-3500 mm |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 1220°F |
| ALLOY: | 6061 |
Wszechstronna płytka z aluminium 6061 T651 Płytka z aluminium 6061 Płytka narzędziowa
| Materiał: | 6061 T651 Płyta aluminiowa |
|---|---|
| Gęstość: | 10-228 mm |
| ALLOY: | 6061 |
Wysoka wytrzymałość płaskie arkusze aluminiowe Lampy aluminiowe lotnicze i kosmiczne
| Gęstość: | 10-150mm |
|---|---|
| Hartować: | T7451 |
| Twardość: | > 130HB |
Grubość 10-150 mm Płytka aluminiowa dla statków powietrznych Wysoka twardość stosowana w statkach kosmicznych
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Obróbka cieplna: | wysoki |
T651 Temperatura 6082 Płytka aluminiowa Płytka stopu aluminiowego Odporność na rdzę
| Gęstość: | 10-250 mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
| Gęstość: | 00,10 g/cm3 |
OEM 0,25-200mm 2024 Płyty aluminiowe Stopy aluminiowe do zastosowań lotniczych
| Temperatura topnienia: | 660 ℃ |
|---|---|
| Kształt: | Płyta |
| Długość: | 5000-12000 mm |
Płytka ze stopu aluminium 7175 T7351
| Wytrzymałość: | wysoki |
|---|---|
| Maksymalna szerokość: | 2500-3500mm |
| Materiał: | Aluminium |
Przeciwkorrozyjne płytki płaskie aluminiowe
| Twardość: | > 130HB |
|---|---|
| Odporność na korozję: | wysoki |
| Gęstość: | 10-150mm |
Trwałe odporność na rdzew płaska płyta aluminiowa samolot aluminium blacha metalowa
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
|---|---|
| Technologia przetwarzania: | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Kształt: | Płaski arkusz, talerz |
Wysokiej gęstości aluminiowy arkusz lotniczy i kosmiczny Metal Max szerokość 2500mm-3500mm
| Gęstość: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| T7351: | T7351 |
| Gęstość: | 10-150mm |


