Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aerospace aluminium alloys ] mecz 100 produkty.
10mm-228mm Płyty aluminiowe samolotów Stopy aluminiowe stosowane w przemyśle lotniczym
| Hartować: | T651 |
|---|---|
| Skończ.: | Wykończenie młyna |
| ALLOY: | 6061 |
Wielofunkcyjny statek powietrzny Arkusz aluminiowy Metal odporny na warunki pogodowe
| Wytrzymałość: | wysoki |
|---|---|
| odporność na ciepło: | wysoki |
| Płyta: | 7175 |
Wytrzymałe 7075 T7351 Arkusze aluminiowe lotnicze odporne na zużycie i korozję
| Temperatura topnienia: | 570°C |
|---|---|
| Gęstość: | 10-150mm |
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
Mechaniczna 7050 T7451 Płytka aluminiowa do zastosowań lotniczych i kosmicznych odporna na zużycie
| Hartować: | T7451 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
| Materiał: | Aluminium |
Zastosowalna płyta aluminiowa 7075 T7351
| Gęstość: | 10mm-150mm |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
| Temperatura topnienia: | 570°C |
Lekkie 6082 Płytki aluminiowe stosowane w statkach kosmicznych T651 Nierost
| Maksymalna długość: | 7500-20000 mm |
|---|---|
| nazwisko: | Płyta aluminiowa 6082 |
| Temperatura topnienia: | 570°C |
Premium T651 6082 Płytka aluminiowa 10 mm -250 mm Grubość Wysoka gęstość
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
|---|---|
| Gęstość: | 10-250 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 260-300 MPa |
Przemysł lotniczy 6082 Płyty aluminiowe odporne na zużycie 95HB Twardość
| Gęstość: | 00,10 g/cm3 |
|---|---|
| Siła wydajności: | 220-255 MPa |
| Maksymalna szerokość: | 1650-3500 mm |
Wykończenie młyn 6082 Płytka aluminiowa Maksymalna długość 7500mm-20000mm Wysoka wytrzymałość wydajności
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Twardość: | 95HB |
| rozciąganie: | 2-9% |
Trwała twardość 95HB 6082 Tablica aluminiowa T651 Ochrona przed korozją
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
|---|---|
| Hartować: | T651 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 260-300 MPa |


