Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aviation grade aluminum ] mecz 51 produkty.
500mm-2500mm Wysokiej klasy płyty aluminiowe dla samolotów
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
|---|---|
| ALLOY: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 5052, 5083, 5754, 6061, 6063, 6082 itd. |
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
Nieporastająca 7050 T7651 Arkusz aluminiowy lotniczy grubość 10-150 mm
| Hartować: | T7651 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
| Maksymalna długość: | 8000-12000 mm |
Wymagania w zakresie ochrony środowiska
| Twardość: | > 130HB |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
| Hartować: | T7651 |
Dostosowanie do potrzeb Powierzchniowa obróbka samolotów Płyty aluminiowe przeciw korozji
| Szerokość: | 500-2500 mm |
|---|---|
| Pakiet: | Standardowy pakiet eksportowy zdatny do żeglugi |
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38 itd. |
Płytka aluminiowa do samolotów 7075 T7351 o wysokiej twardości
| Gęstość: | 2810 kg/m3 |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
| Maksymalna szerokość: | 2500-3500mm |
Trwałe odporność na rdzew płaska płyta aluminiowa samolot aluminium blacha metalowa
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
|---|---|
| Technologia przetwarzania: | Walcowane na zimno, Walcowane na gorąco |
| Kształt: | Płaski arkusz, talerz |
10mm-150mm Grubość 2219 Płytka aluminiowa Samolot Płytka aluminiowa antyrost
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 70 KSI |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Kształt: | Płyta |
T7451 Arkusz aluminiowy o temperaturze lotniczej i kosmicznej odporny na erozję metalu
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| ALLOY: | 7050 |
Zastosowalna 2219 T851 Płytka samolot Arkusze aluminium odporne na zużycie
| Hartować: | T851 |
|---|---|
| Długość: | 5000-12000 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 70 KSI |
Trwała twardość 95HB 6082 Tablica aluminiowa T651 Ochrona przed korozją
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
|---|---|
| Hartować: | T651 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 260-300 MPa |


