Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aviation grade aluminum ] mecz 51 produkty.
Odporny na korozję 7075 T7351 Płytka samolot Arkusze aluminiowe wielofunkcyjne
| Maksymalna długość: | 6500-20000 mm |
|---|---|
| Gęstość: | 2810 kg/m3 |
| rozciąganie: | 5-7% |
Wysokiej klasy 6061 Arkusz aluminiowy Aeronautical Aluminium Sheet Metal Rustproof
| Twardość: | 95 |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,25 |
| Maksymalna długość: | 4000-20000 mm |
Grubość 10mm-228mm 6061 T651 Płytka aluminiowa do zastosowań lotniczych i kosmicznych
| rozciąganie: | 4-9% |
|---|---|
| Materiał: | 6061 T651 Płyta aluminiowa |
| Gęstość: | 10-228 mm |
Twardość Hb90 2219 T851 Płytka aluminiowa dostępna w długości 5000-12000 mm
| Twardość: | HB90 |
|---|---|
| ALLOY: | 2219 |
| Tolerancja: | ±0,005 |
Płytka z aluminium ze stopu lotniczego o dobrej formowalności 6061 T651
| Materiał: | 6061 T651 Płyta aluminiowa |
|---|---|
| ALLOY: | 6061 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 265-290 MPa |
Wszechstronne wykończenie młyne Al 6082 T651 Aluminiowa arkusz metalowy antyrustyczny
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Hartować: | T651 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 260-300 MPa |
Wysoka gęstość powietrza 2024 T851 Aluminiowa płytka odporna na korozję
| Temperatura topnienia: | 660 ℃ |
|---|---|
| Siła wydajności: | 250-290 MPa |
| Produkt: | 2024 T851 Płyta aluminiowa |
Wysoka twardość 6061 T651 Płytka Aluminiowa w klasie przemysłowej samolotów
| Twardość: | 95 |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 1220°F |
| ALLOY: | 6061 |
Maksymalna szerokość 250cm-350cm Płytka aluminiowa samolotów 7175 T7351 odporna na erozję
| Powierzchnia: | Gładki |
|---|---|
| Wytrzymałość: | wysoki |
| Płyta: | 7175 |
T7651 Płyty aluminiowe samolotu Dobra formowalność Odporność na warunki pogodowe
| Klasa: | 7050 |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Gładki |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |


