Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aviation grade aluminum ] mecz 51 produkty.
Dostosowalna 2024 Płytka aluminiowa samolot Płytka aluminiowa odporna na działanie chemiczne
| ALLOY: | 2024 |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 570-620 ℃ |
| Długość: | 5000-12000 mm |
Przemysł lotniczy Temperature 7651 Aluminiowa płytka płaska Wysoka odporność na korozję
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | wysoki |
| Twardość: | > 130HB |
Lotnictwo 2124 T851 Płytka aluminiowa 10 mm-150 mm odporna na korozję
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyna |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 2124 T851 Płyta aluminiowa |
| rozciąganie: | 4-5% |
Mechaniczna 7050 T7451 Płytka aluminiowa do zastosowań lotniczych i kosmicznych odporna na zużycie
| Hartować: | T7451 |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 430-475 MPa |
| Materiał: | Aluminium |
Zastosowalna 6061 Płytka aluminiowa Lata lotnicza Arkusz aluminiowy Odporny na zużycie
| Maksymalna długość: | 4000-20000 mm |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 1220°F |
| Twardość: | 95 |
Wysokiej klasy blachy z aluminium 7050 T7451
| ALLOY: | 7050 |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
Wytrzymałe urządzenia lotnicze 2219 T851 Płyty aluminiowe Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| Hartować: | T851 |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,005 |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 70 KSI |
Wysoka tolerancja 6061 T651 Płytka aluminiowa dla przemysłu lotniczego
| Skończ.: | Wykończenie młyna |
|---|---|
| Materiał: | 6061 T651 Płyta aluminiowa |
| Tolerancja: | ±0,25 |
Wysoka wytrzymałość płaskie arkusze aluminiowe Lampy aluminiowe lotnicze i kosmiczne
| Gęstość: | 10-150mm |
|---|---|
| Hartować: | T7451 |
| Twardość: | > 130HB |
Maksymalna długość 8000mm-12000mm 7050 T7651 Płytka aluminiowa dla statków powietrznych
| Maksymalna szerokość: | 1000-3500 mm |
|---|---|
| Hartować: | T7651 |
| Gęstość: | 10-150mm |


