Wszystkie produkty
-
Stopy aluminium lotnicze i kosmiczne
-
Aluminiowa płyta samolotu
-
Arkusz aluminiowy dla samolotów
-
2024 T351 Płyta aluminiowa
-
2024 T851 Płyta aluminiowa
-
2124 T851 Płyta aluminiowa
-
2219 T851 Płytka aluminiowa
-
6061 T651 Płyta aluminiowa
-
Płyta aluminiowa 6082
-
7050 T7451 Płytka aluminiowa
-
7050 T7651
-
7075 T651 Płytka aluminiowa
-
7075 T7351 Płyta aluminiowa
-
Aluminium 7175 T7351
-
Przetwarzanie aluminium lotniczego i kosmicznego
Osoba kontaktowa :
Xu
Numer telefonu :
13564657367
słowa kluczowe [ aviation grade aluminum ] mecz 51 produkty.
6061 Lotnictwo kosmiczne Aluminiowe płytki płaskie Samolot Stop aluminiowy 500 mm-6000 mm
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
| Długość: | 500-6000 mm |
Płytka aluminiowa podlegająca obróbce cieplnej 2219 T851 dla środowisk o wysokiej temperaturze
| Siła wydajności: | 50 KSI |
|---|---|
| Miernik: | 0,25 |
| Kształt: | Płyta |
Odporny na zużycie arkusz aluminiowy aluminiowy stosowany w statkach kosmicznych 10 mm-150 mm
| Obróbka cieplna: | T7351 |
|---|---|
| rozciąganie: | 5-7% |
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
Ochrona przed korozją Płytka aluminiowa dla samolotów Wysoka trwałość 0,125-4,0 mm
| Gęstość: | 0,125-4,0 mm |
|---|---|
| Hartować: | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H32, H34, H36, H38 itd. |
| Materiał: | Aluminiowa płyta samolotu |
Wysoka wytrzymałość 2024 samolot Aluminiowa płytka 10 mm-150 mm grubość
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Produkt: | 2024 T851 Płyta aluminiowa |
| Temperatura topnienia: | 660 ℃ |
Niezawodna blacha aluminiowa 6082 T651 z maksymalną szerokością 1650mm-3500mm
| Obsługa powierzchni: | Wykończenie młyńskie, anodowane, szczotkowane, piaskowane, malowane proszkowo |
|---|---|
| Gęstość: | 00,10 g/cm3 |
| Maksymalna szerokość: | 1650-3500 mm |
OEM Wysokiej wytrzymałości 7050 Płyty aluminiowe Stopy aluminiowe stosowane w konstrukcjach samolotów
| rozciąganie: | 5-7% |
|---|---|
| Gęstość: | 10-150mm |
| Wykończenie powierzchni: | Gładki |
Przemysł lotniczy Aluminium 7175 T7351 Długość płyty 6500mm-20000mm
| Wytrzymałość: | wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Płyta: | 7175 |
Wysoka trwałość 7050 T7651 Płaskie arkusze aluminiowe do przemysłu lotniczego i kosmicznego
| Gęstość: | 10-150mm |
|---|---|
| Siła wydajności: | 340-390 MPa |
| Wykończenie powierzchni: | Gładki |
OEM Aluminium 7175 T7351 Płyty aluminiowe samolotu 2500mm-3500mm Maksymalna szerokość
| odporność na ciepło: | wysoki |
|---|---|
| Gęstość: | 2810 kg/m3 |
| Maksymalna szerokość: | 2500-3500mm |


